Youradio

Menu

Pokáč má nový klip. Mrkni, s kým si střihnul duet!

23. 3. 2018 · Ondřej Těšínský

Písničkář Pokáč si odskočil z jarního turné, aby natočil klip k nové skladbě Láska na vsi. 

Přehrát song

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Zazpívala s ním Petra Göbelová, která ho doprovází i na koncertech.

Mladá písničkářka však není jedinou, kdo si v klipu s Pokáčem zahrál. Brilantní herecké výkony podali také bratři Balcárkové ze skupiny Light & Love, přičemž Jan Balcárek alias Johny Rainbow píseň produkoval. Zaujme rovněž minimalistické herectví manažera Matěje Dobšoviče. 

“Je to taková odlehčená písnička z venkovského prostředí. Sám jsem na vsi žil 20 let, takže už bylo na čase na toto téma něco napsat. S Péťou teď navíc jedem turné, které je úplně super a spousta zastávek je vyprodaných, čili volba zpěvačky pro tuhle písničku byla jednoduchá. V klipu jsme zas zkusili něco jiného, a to nechat se zapasovat do vesnické veselky několik desítek let zpátky... a víc už nebudu prozrazovat, podívejte se sami, snad se budete bavit :),” přeje si Pokáč. 

Pokáč má za sebou úspěšný rok: Loni vydaný albový debut Vlasy mu vynesl nominaci na Objev roku 2017 v anketě Český slavík a na Cenu Anděl České hudební akademie. Jeho klip Mám doma kočku patřil k nejúspěšnějším virálním videím a směle ho následoval i klip k duetu s Jakubem Děkanem Co bejvávalo, už není. 

Pokáčovo jaro 2018:
23. 3. Opava, Art Klub
24. 3. Třebíč, Béčko
29. 3. Jihlava, Soul
30. 3. Otvovice, Společenský Dům
  6. 4. Neratovice, KD Jazz Klub
  7. 4. Pacov, Legenda
14. 4. Jablonec, Na Rampě
18. 4. Praha, Palác Akropolis

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno